Wczytuję dane...
Model: KX7502
Kod producenta: KX7502
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN

Traktor RC 2.4G 4CH z przyczepą 1:16

Ta zabawka to prawdziwy hit!

Zabawka RC wiernie odwzorowująca sprzęt rolniczy.


Traktor z przyczepą wyposażony w wiele funkcji gwarantujących najlepszą zabawę.

Świetna zabawka dla małego i dużego aspirującego rolnika.

Szczególnie zachwycone będą szkraby, które z zazdrością patrzą na rodziców czy dziadków obsługujących prawdziwe maszyny rolnicze.


Rozpocznij zabawę, wciskając tryb demo na pilocie (środkowy przycisk). Dzięki temu zobaczysz zabawkę w akcji i poznasz jej funkcje:

  • sygnał pracującego silnika,
  • jazdę do przodu i do tyłu,

  • skręcanie,

  • klakson,

  • sygnał cofania,

  • światła,

  • podnoszenie i opuszczanie skrzyni ładunkowej.


Pilot jest banalny w obsłudze, co potwierdzają nasze niezależne testy - pojazd przetestowali nasi pracownicy niewprawieni w obsłudze modeli RC (: Nawet najbardziej początkujący użytkownik będzie w stanie kierować tym pojazdem.

Traktor RC 2.4G 4CH z przyczepą 1:16

Wierne odwzorowanie prawdziwego ciągnika w skali 1:16. Zachwycają detale m.in. dokładnie odtworzone wnętrze kabiny kierowcy, ruchome lusterka czy schody. W kabinie bez problemu zmieści się figurka kierowcy.

Traktor na 4 dużych kołach z łatwością pokona każdy teren. Trudnego podłoża nie boi się też dołączona przyczepa. Z przodu ciągnika zderzak/odbijak, który chroni pojazd przed kolizjami.

Traktor został wyposażony w reflektory z przodu, które pozwalają na zabawę również po zmroku. Ponadto światła reagują na kierowanie pojazdem - w trakcie skręcania migają jak kierunkowskazy.


Przyczepa jest wyposażona w skrzynię ładunkową z trójstronnym wywrotem, co oznacza, że można ją otworzyć z trzech stron, opuszczając brzegi skrzyni. Ponadto skrzynię podniesiesz i opuścisz przy pomocy przycisku na pilocie.


Pojazd może poruszać się z i bez przyczepy. Przyczepa podpinana jest przy pomocy krótkiego kabelka i "haka". Przyczepa posiada własny "hak", dzięki czemu możesz podpiąć kolejną zabawkę.


Obsłudze pojazdu towarzyszą dźwięki jak przy prawdziwej maszynie - pracujący silnik, dźwięk cofania w trakcie jazdy do tyłu, czy klakson.

Pojazd wyposażony w akumulator ładowany przy pomocy kabla USB (w zestawie). Kabel w trakcie ładowania miga. Światło stałe lub wyłączenie diody informuje o pełnym naładowaniu akumulatora.

Zabawka zapakowana w kartonowe opakowanie - świetny pomysł na prezent!


DANE TECHNICZNE:

Zawartość pudełka:

  • traktor,
  • przyczepa,

  • pilot,